Przedłużanie rzęs Silk Lashes

Dzień dobry.Mam na imię Kasia. Stylizacją rzęs zajmuję się od 7 lat. Posiadam uprawinienia instruktorskie potwierdzone dyplomem międzynarodowej szkoły. Zapraszam na zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami. Gwarantuję perfekcyjnie przeprowadzony zabieg produktami atestowanymi najwyższej jakości. Priorytetm jest dla mnie zawsze naturalny wygląd i zdrowe rzęsy. Prowadzę również kursy i szkolenia z zakresu stylizacji rzęs.

Ofertę kursów znajdziecie tutaj

Nowość Przedłużanie rzęs metodą objętościową Russian Volume Lashes 3D Czas zabiegu 2 h - cena 220 zł

Przedłużanie rzęs metodą objętościową Russian Volume Lashes 3D

Przedłużanie rzęs włosiem MINK

Przedłużanie rzęs włosiem MINK to eksluzywny zabieg, dający nieograniczone możliwości wydłużenia i pogrubienia rzęs. Włosie mink to naturalny włos z domieszką jedwabiu. Czas zabiegu 1 godzina - 199 zł Przedłużanie rzęs z włosia lisiego lub norki syberyjskiej to lusksusowy zabieg, który jest bardzo popularny wśród amrykańskich celebrytek takich jak Jenifer Lopez czy Eva Longoria. Włosie jest starannie preparowane, poddane obróbce termicznej i koloryzowane. Rzęsy są idealnie miękkie, leciutkie i wyglądaja i zachowują się jak prawdziwe futro. Czas zabiegu 1.5 godziny- 250 zł. Praktykujemy tutaj równiez przedłużanie rzęs metodą 2:1.

Przedłużanie rzęs metodą Blink Silk

Przedłużanie rzęs metodą Blink Silk to metoda polegająca na częściowym zagęsczeniu rzęs, efekt jest delikatny ale widoczny, czas zabiegu 30 min - 150 zł.

Przedłużanie rzęs metoda Volume 3D

Przedłużanie rzęs metoda Volume 3D - metoda objętościowa - czas zabiegu 2 h, cena 220 zł.

Przedłużanie rzęs naturalnymi rzęsami z 100 % włosia norki syberyjskiej

Oferujemy tylko najwyższej jakości produkty, spełniające medyczne standardy.

Przedłużanie rzęs to nowa metoda polegająca na semipermanentnym (to znaczy półtrwałym, utrzymującym się do chwili wypadnięcia naturalnej rzęsy) wydłużeniu i pogrubienie rzęs naturalnych. Dzięki zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs możemy uzyskać efekt i gęstych i długich rzęs bez konieczności używania tuszu. Rzęsy aplikowane są metodą jeden do jednego. W praktyce oznacza to, że do każdej naszej, naturalnej, pojedynczej rzęsy doklejana jest dodatkowa rzęsa w dowolnym rozmiarze, grubości i stopniu podkręcenia. Do wyboru mamy rzęsy syntetyczne, jedwabne lub rzęsy z naturalnego włosia norki czy lisa. Rzęsy są lekkie, wodoodporne, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Można z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs. Naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni, dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości i długości rzęs, zaleca się uzupełnianie rzęs co 3-4 tyg, gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa. Główną zaletą przedłużonych rzęs jest brak konieczności używania tuszu gdyż są one błyszczące, czarne i grube. Występują w kilku rozmiarach (od 6 mm do 17 mm) i kolorach (czarne, brązowe, czerowone, zielone, niebieskie, fioletowe a nawet złote) Rzęsy można usunąć w każdej chwili przy użyciu bezpiecznego preparatu podczas wizyty w salonie. Zabieg nie niszczy naszych rzęs. Klej używany podczas aplikacji jest łagodnym medycznym klejem który zamienia się w elastyczne spoiwo, pozwalające oddychać naszym naturalnym rzęsom.