Zabiegi na ciało

Odchudzajęce/redukujące cellulit
Fale radiowe RF

Dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz . Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe . Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
Zabieg ujędrniąjący brzuch 350 zł
Zabieg ujędrniąjący brzuch pakiet 5 zabiegów 1 gratis 1750zł
Zabieg ujędrniąjący i podnoszący piersi 350zł
Zabieg ujędrniąjący i podnoszący piersi 5 pakiet zabiegów 1 gratis 1750zł
Masaż pompą próżniową
Masaż ssący próżniowy to zabieg podczas którego zasysany jest fałd skóry. Rytmiczne masowanie tkanki podskórnej wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów. Działa korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, modeluje sylwetkę oraz pomaga przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.
Minuta pracy urządzenia 3 zł

Relaksacyjne
Zabieg czekoladowy
Zapewnia głęboki relaks i dobre samopoczucie. Pobudza wydzielanie endorfin. Poprawia nastrój. Przywraca harmonię ciała z duchem. Kusi zapachem aromatycznej czekolady, smakuje jej gorącem i gęstością. Połączony z kojącym masażem głowy i stóp oraz czekoladowym masażem całego ciała.
Cena: 200 zł
Czas trwania: 120 minut
GUAM
Oryginalne włoskie, rozdrobnione i zmikronizowane algi bogate w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny, będące wspaniałym świadectwem wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki. Preparaty zawierające Algi GUAM, nałożone na ciało, odżywiają skórę prawdziwym "morskim koncentratem", o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem. Unikalny skład błota sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn i poprawiają jego kondycję.
Cena:
Pojedynczy zabieg: 130 zł
W pakiecie 5 zabiegów: 110 zł
Czas trwania: 90 minut

guzik2_1.jpg
img-2.jpg
img-1.jpg
Strony Internetowe Łódź
Sun Spa Łódź oferuje opalanie natryskowe, trwałe przedłużanie rzęs, tipsy oraz sprzęt wraz z zestawami. Salon prowadzi również kursy i szkolenia. Zapraszamy.
opalanie, natryskowe, sprzęt, szkolenia, kursy, przedłużanie, rzęs, tipsy, zestawt, Łódź, Sun Spa