Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia skóry twarzy

Zabieg wykonujemy za pomocą urządzenia wyposażonego w jednorazowy, sterylny kartridż z drobniutkimi mikroigiełkami pokrytymi nanosrebrem o regulowanej głębokości wkłucia od 0,2 mm do 2,2 mm.

Nakłuwając skórę otwieramy szereg mikrokanałów, które pozostają otwarte przez 20 minut po wykonaniu zabiegu i pozwalają na wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry w ilości kilkaset razy większej niż przy nałożeniu kosmetyków na nienakłuwaną skórę.

Koszt 1 zabiegu 120 zł.

Koszt 5 zabiegów 550 zł.

Mezoterapia skóry głowy

Zabieg polecamy osobom z problemem nadmiernej utraty włosów związanej z ubogą dietą, słabym krążeniem, zmianami hormonalnymi, łysieniem androgenowym, łysieniem plackowatym. Osobom posiadającym słabe i wymagające silnego odżywienia włosy.

Efektyzatrzymanie wypadania włosów, wzmocnienie i poprawa wyglądu słabych i zniszczonych włosów, regeneracja struktury włosa, odrost utraconych włosów, piękne i zdrowe włosy.

Najlepsze efekty osiąga się wykonując 1 zabieg w tygodniu przez 2 miesiące.

Koszt 1 zabiegu z ampułka 120 zł.

guzik2_1.jpg
img-2.jpg
img-1.jpg
Strony Internetowe Łódź
Sun Spa Łódź oferuje opalanie natryskowe, trwałe przedłużanie rzęs, tipsy oraz sprzęt wraz z zestawami. Salon prowadzi również kursy i szkolenia. Zapraszamy.
opalanie, natryskowe, sprzęt, szkolenia, kursy, przedłużanie, rzęs, tipsy, zestawt, Łódź, Sun Spa